• 20X30 SİLİKON ŞERİT
20X30 SİLİKON ŞERİT
Ürün Kodu : 20X30 SİLİKON ŞERİT       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Seymen Kauçuk
828.59 TL   +Kdv

Silikon Sünger Şerit

Silikon sünger şerit ,yüksek ısı dayanımı ihtiyacını karşılamak için ,geliştirilmiş bir üründür. Silikon sünger şerit gerilme mukavemeti, esneme, sarkma ve direnç özellikleri çok yüksektir.

 

Silikon sünger şerit açık hücreli olup,yüzeyleri parlak ve kapalıdır. özellikle yüksek ısıya dayanıklı, (-60 C,+ 270 C) ve gıda maddeleri ile temas eden malzemeler için ideal bir üründür. Silikon sünger şeritlerin rengi beyazdır (bej). Sanayi ütü makinaları ve buhar makinalarında,fırın kapılarında,gıda ile temas eden yerlerde, su filitrasyonunda, plastik enjeksiyon presleri, ambalaj ve matbaa makineleri kalıplarında kullanılır.Silikon sünger şeritlerde özgül ağırlık 0,6+/0,9 g/cm3 uzama %150 ile %200’dür.

 

Silikon sünger şeritler, mükemmel esnekliği ve yüksek çekme dayanımı, yağ, ozon ve ışığa dayanıklı, kokusuz ve yumuşak bir malzemedir.

 

ÇEŞİTLİ ÖLÇÜLERDE, YAPIŞKANLI SİLİKON SÜNGER ŞERİT İMALATIMIZ MEVCUTTUR…

 

Tekstil sektöründeki baskı işlerinde , gıda sanayinde hassas noktalarda, yüksek ısıya maruz contaların yerine, her türlü ilaç sanayinde muhtelif yerlerde kullanılır.Silikon sünger şeritlerin geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır.Aydınlatma ve yatçılık bu alanda önde gelmektedir.Silikon kauçuk sünger levha ve şeritlerde özgül ağırlık 400 ve 250+/-40 kg/m3 uzama %200’dür.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.