Seymen Kauçuk imalat Ltd.Şti.

İstanbul Karaköy'de faaliyet gösteren Seymen Kauçuk Lastik Plastik imalat San.veTic.Ltd.Şti. olarak SİLİKON MAMÜLLERİ,YAY SANAYİ VE PLASTİK MALZEMELER sektöründe imalat tecrübesiyle 2010 yılında kurulmuştur.

Bünyemizde özel siparişleriniz, her türlü teknik resme ve numuneye göre, istediğiniz kalite ve ebatlarda yay,kauçuk,silikon,conta,poliüretan,viton,nitril ve türevi mamullerin kalıbı ve imalatı yapılır.

firmamızda verilen hizmet sınırlı değildir. Sektörümüzle ilgili konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

Firmamız, hatalar oluştuktan sonra düzeltmek yerine, bu hatalar oluşmadan önleyici tedbirleri alır, müşterisine daha iyi hizmet verebilmek için işlerinde sürekli iyileştirmeler yapar.

Firmamız, elemanlarının şirketinden güvence ve gurur duymaları için gerekli önlemleri alır ve öncelikle eğitim amaçlı olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

Firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, teknolojik ve çağın gerektirdiği tüm yenilikleri takip ederek imkanları dahilinde uygular.

https://www.kaucuksatis.com
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.