• 8x10 silikon hortum
8x10 silikon hortum
Ürün Kodu : 8x10 silikon hortum       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Seymen Kauçuk
108.87 TL   +Kdv
-
+

SİLİKON HORTUM

Silikon hortum, her renk ve ebatta özel üretim silikon hortum imalatımız mevcuttur. Silikon hortum ölçüleri ve detaylı bilgi aşağıdadır.

Silikon hortumların en temel özelliği ısıya, neme ve aşınmaya karşı dayanıklı olmasıdır. Silikon hortum, Pvc ve plastik borulara göre daha dayanıklı olup ve daha esnektir.

Silikon hortum başta gıda sektörü, endüstriyel makineler,ilaç imalatında kullanılan cihazlar,aydınlatma ve soğutma sanayinde kullanımı yaygındır.silikon hortum hammaddesi ithal olmak üzere Türkiye’de üretilmektedir.hortumlar istediğiniz ölçü ve istediğiniz renkte imal edilir.renkler istediğiniz net renkte olmamakla birlik de belirli renkler imal edilir. Bu hammadelerde genelde iki tiptir. Bunlar uzakdoğu Çin vs veya Avrupa ülkelerinden gelen ürünlerdir. Türkiye’de sadece hammadde işlenerek şekil verilip hortum veya istediğiniz şekil verilir. Bu ürünlerin tedariği istediğiniz renk ve metraj durumuna göre değişebilir.haftanın belirli günleri iş yoğunluğuna göre renk çalıştığımızdan dolayı bazen aksamalar olabilir. isteklerinizi www.guvenlas.com.tr adresinden mail yoluyla hortum ölçüsü renk ve metrajını belirterek yapabilirsiniz.

Standart silikon hortum üretim ölçülerimiz aşağıdaki tabloda verilmiştir. isteğiniz üzere özel ölçü, renk ve sertlikte silikon hortum firmamızca üretilir.

silikon hortum imalatı çok çeşitli olması sebebi ile genelde her ölçüsü elimizde stok bulunmayabilir ama teslim süreleri genelde 2-3 gün içerisinde teslim edildiğinden müşterilerimiz için bir sıkıntı olmamaktadır.silikon hortum imalatımız her geçen gün kendini yenileyerek devam etmektedir.silikon hortum imalatında yeni ürün olarak renkli nargile hortum imalatımız başlamıştır.nargile hortumu olarak bilinen renkli hortumlar 12*16mm veya 12*17mm iç ve dış çap olarak standart üretilir.

“Silikon hortum” için mutlaka bizi arayınız.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.