• KT5040T10 PULLU TEK TARAFLI CİVATALI TAKOZ
KT5040T10 PULLU TEK TARAFLI CİVATALI TAKOZ
Ürün Kodu : KT5040T10 PULLU TEK TARAFLI CİVATALI TAKOZ       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Seymen Kauçuk
26.62 TL   +Kdv
-
+


KT5040T10 PULLU TEK TARAFLI CİVATALI TAKOZÜ

çapı :50mm

yükseklik 40mm 

civata :m 10

civata uzunluğu 28mm

kauçuk titreşim takozları gürültüyü en aza indirirken titreşimi de engelleyen parçalardır. Titreşimin engellenmesiyle birlikte makinenin temas ettiği yüzeyler korunmakta ve makine dengede kalmaktadır.


tek cıvatalı pullu takoz 70+-5 shore sertlikte doğal kauçuktan ve metal çinko kaplı olarak üretilmektedir..Farklı ebatlarda tek cıvatalı takoz seçeneklerine e-tekerlek sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
 

Makinenin ömrünü arttıran ve kullanım kolaylığı sağlayan kauçuk titreşim takozu  serisi olup, bir tarafı burçlu diğer tarafı ise civatalıdır. Metal çinko kaplamalı olan titreşim takozları yaklaşık 70 Shore sertliğe sahip doğal kauçuktan üretilmiştir. Bu takozlar -20°C / +80°C arası sıcaklıklarda çalışmaya uygundur. 

Titreşim Takozu Nedir?

Titreşim takozu, makinelerin hareketi ile oluşan titreşimi azaltan ve makinenin dengede durmasını sağlayan önemli bir parçadır. Kaliteli, dayanıklı ve garantili titreşim takozları için  güvenle sipariş verebilirsiniz.

Tek taraflı civatalı takoz lastiği


Tek Taraflı Civatalı Takoz

Tek taraflı cıvatalı takoz, kauçuk malzeme yapılarındaki iç sürtünmeler yardımıyla titreşimleri yutarlar,sönümlerler. Tek taraflı cıvatalı takozlar, birbirine bağlı çalışan sistem elemanları arasında çarpmaya,darbeye karşı koruma sağlarlar. Tek taraflı cıvatalı takoz, sistem elemanlarının üretim toleransından kaynaklanan boşlukları karşılar. Böylelikle sistem parçalarına gelen eksenel ve radyal hareketi,kuvvet yığılmalarını azaltarak uzun ömürlü çalışmalarını sağlar. Tek taraflı cıvatalı takozlar, motor,dizel motor,kompresör,jeneratör,pompa,hidrofor,makine,havalandırma kanalları,fan-vantilatör,iş makineleri,inşaat makineleri,konveyör ve bant sistemleri,tarım araç – gereçleri,denizcilik ekipmanları,trafolar,test cihazları,kurutma makineleri,elekler,vibrasyonlu çapak alma makineleri,amortisor,boru sabitleyicileri,platformlar,darbeli çalışan presler gibi titreşime maruz kalan birçok sistemde kullanılmaktadır…

Tek taraflı cıvatalı takoz,tek tarafı civatalı diğer tarafı kapalı şekilde pulsuz olarak imal edilip belirli çap ve ölçülerde imal edilmektedir…
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.