• Topuz Burçlu Bakalit T50 M16
Topuz Burçlu Bakalit T50 M16
Ürün Kodu : BTPZB-T50M16       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Seymen Kauçuk
59.50 TL   +Kdv
-
+

TOPUZ 50 MM M16 BAKALİT

TEKNİK RESİMDEKİ ÖLÇÜLER AŞAĞIDAKİ GİBİDİR

QR:50MM

D:M16

h:22

H:49

KOD: T50 M16 B

ürünümüz bakalit malzemeden üretilmiş topuz / küre tutamaktır. RAL 9005 Siyah Parlak malzemeden üretilmiştir. Çinko kaplamalı burç kullanılmıştır. Yağlara, greslere ve solventlere dayanıklıdır. Dişi yıldız tutamak -30 °C / +120 °C aralığında çalışabilir.

Yüksek kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikle üretilen bakalit topuz / bakalit küre ürünlerimiz piyasada yoğunlukla tercih edilmektedir.

Bakalit topuz,kolay işlenebilme özelliğine sahip bir üründür. Bakalit topuzlar,kimyasal özelliklerini çok düşük sıcaklıklarda dahi korumaktadır. Bakalit topuzlar,sıcaklığa karşı dayanıklı bir üründür.Bu sayede tencere,tava kulp ve sapları  dokunmaya elverişli şekilde soğuk kalır. Bakalit topuzlar,yanmaz bir malzemedir. Bakalit topuzlar,alkole,yalara ve birçok solvent ve zayıf asit ve alkalilere karşı kimyasal dayanıklılığı yüksek bir malzemedir. Bakalit topuzlar,yüksek elektrik yalıtkanlığına sahip bir üründür.Bakalit topuzlar,fırın kapılarında,kazan kapaklarında ve sıcaklığa mukavemet gerektiren makine imalat sanayinde kullanılmaktadır.…
Bakalit topuzlar,iç ve dış çapına bağlı olarak belirli boy ve ölçülerde üretilmektedir…

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.